Karetní hra na motivy Original War

Kniha návštěv

Datum 23.04.2009
Vložil VanTom
Titulek Re: Otazka

Ne, ;) moje TCG je čistě FTP->FreeToPrint můžeš si ji stáhnout a vytisknout (až bude :P), nebo použít nějaký program na bázi LackeyCCG a zkusit to rozjet online.
Tvoje karty mají o moc lepší grafiku, než budou mít ty moje i po tom co použiju nějaké grafické programy na vytvoření šablony podle grafiky z OW hry (no, tedy GP - Gimp:? je to vubec GP :P), ale i tam nemají šanci na konkurence schopnost na trhu. Neberu v potaz ani nedostatečné testování, ani omezení grafiky jaké amaterske tcg postihne, ale i problémy s výrobou a právy (ted nevím, jestli používáš vlastní grafiku na těch kartách, ale přijde mi, že spíš ne, když jich bude tolik) a jedinou šanci tedy vidím buď v nějakém omezeném vydání pro uzavřený okruh např. nějaký herní spolek, nebo škola, a nebo se skusit domluvit s nějakým magazínem zabývajícím se podobnou tématikou na vytištění sady karet, které bys přidal do jejich časáku (zdarma).

Každopádně tvoje tvorba vypadá zjímavě (jak herně tak i graficky) sice bych provedl pár změn (minimálně vidělit útok/životy 100 a hru to nijak nepoznamená, akorát to zpřijemní dojem, když budou lidi počítatz "do desíti" než do tisíce...) a určo bych si vzal tvůj mail/icq číslo a hodi trochu pokec na toto ožehavé téma, moje najdeš v kontaktech tak kdyžtak napiš ;)

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode